| Tzakalie a întrebat:

Ce părere aveți despre site-ul notino? As vrea să-mi iau un parfum, stronger with you intensly dar nu știu de pe ce site

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Notino este un site legitim, adica vinde produse originale
pe tine te intereseaza sa faci comparatii referitor la preturi se pare, celelalte platforme mari si legite ar fi sephora, douglas etc

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Notino are preturile umflate de numa, mai bine alegi alt magazin?

| Tzakalie explică (pentru dullcat):

Dacă notino are preturile umflate știind ca armani stronger with you la 50 ml este 232 lei iar la sephora este 440 lei (50ml), ce alt magazin mi-ai recomanda?

| Hyperion7 a răspuns:

Sunt serioși, livrează repede, sunt ce trebuie.

| ReddY25 a răspuns:

E bun

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu am comandat niciodata de pe Notino, dar stiu ca are parfumuri originale. Alte site-uri cu parfumuri originale sunt: Sephora, Douglas, Elefant, Parfimo, Vivantis, Emag.

| DeeDee817 a răspuns:

Este bun, mi-am luat de la ei și au produse originale și vin foarte repede