| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul www.pensulemachiaj.ro? Vreau sa imi comand o paleta de farduri de acolo pentru ca le-am gasit mai ieftine. Unii spun ca e o firma buna.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mi-am comandat acu' ceva timp o trusa de blush http://www.pensulemachiaj.ro/......ks-7747528

si sunt multumita de ea. Iti recomand site-ul. Ambalarea produselor lasa de dorit (m-am trezit cu cateva din culori sparte), dar in rest sunt bune.
Recomand!

2 răspunsuri:
| andreea8888 a răspuns:

Buna!
Este foarte profi firma, am comandat o sumedenie de lucrusoare(marca Fraulein, de la farduri, blush, eyeliner, pana la pensule profesionale) si s-au dovedit a fi ieftine, de calitate, livrarea este rapida, iar daca esti atenta pe site, poti comanda produse care vin insotite de cadouri. Spor la cumparaturi! happy

Răspuns utilizator avertizat