| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul pentru extensii divisimas? Am auzit de la multe fete ca da niste tepe...voi ce credeti? ati folosit extensii de pe acest site?

2 răspunsuri:
| Willl a răspuns:

Si eu vreau sa-mi achizitionez. dar ceva ma face sa nu-mi cumpar. m-am informat si cele clip on si, ar fi bunicele, daca le vrei din Keratina, abtine-te!

| cristina2254 a răspuns:

Eu mi-am cumparat extensii clip-on de la Divisima in iunie anul asta, sunt foarte multumita de ele. Le-am coafat, le-am intins cu placa, le-am vopsit... sunt la fel de superbe. Eu le recomand.