| Dollicious a întrebat:

Ce parere aveti despre spray-ul termo-protector de la sioss?:-/
http://cosmetice.nscmall.ro/......100591294/
adica merita sa incerc?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna.
Referitor la raspunsul lui BruneTTe,cum ca ar face parul gras,nu e adevarat, trebuie sa te dai putin cu acel spray nu sa dai prin tot capul de zeci de mii de ori, si trebuie sa astepti 2-3 minute ca spray-ul sa intre in par,intr-adevar ti-l ingrasa daca te dai cu o tona cu el in par,trebuie sa ai putina grija si sa nu abuzezi de acest produs.
Eu am folosit Syoss,mi-a placut dar un produs mult mai bun este cel de la Gerovital Plant,sunt foarte multumita de el.
Si ai grija daca incepi sa te dai cu un anumit produs in par,parul se va obisnuii dupa o luna - doua,si de acceava trebuii sa schimbi produsul la cateva luni bune, poti incerca acum sa cumperi Syoss pe urma serul termo-protector de la Gerovital, sper ca-ti va placea!
Pa pa.

| babyv172 a răspuns (pentru AlexandraCroft):

Pe cel de la Gerovital nu il recomand! Contine alcool.

| AlexandraCroft a răspuns (pentru babyv172):

Toate contin Alcool happy.

| babyv172 a răspuns (pentru AlexandraCroft):

Nu-i adevarat. Si mai ales ca asta contine alcool pur

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu in general am o parere f proasta despre produsele de la Syoss. Mi se par niste produse de 2 lei, numai numele de ele ca sunt profesionale. Produs profesional la 10-20 ron 500 ml nu am mai vazut. Mie produsele de la Syoss imi ingrasa parul in maxim 2 zile! Iti recomand sa folosesti un ulei pentru protectie termica! Nu-ti face griji ca nu iti ingrasa parul daca nu iti dai la radacini...Iar daca vrei neaparat spray incearca Spray pentru protectie termica de la Tony & Guy.

| BruneTTe a răspuns:

Nu!
Chiar nu merita. Il am si eu, pe moment parul e mai frumos [adica in ziua in care il folosesc]dar apoi imi unge parul destul de rau. Plus ca nici nu protejeaza cine stie ce. Te sfatuiesc sa te orientezi spre alt produs.

| BruneTTe a răspuns:

Hm, am citit cea scris Ĵσўツ si deduc ca depinde mult de tipul de par pe care il ai. Eu ma dau cu foarte putin si tot il ingrasa, deci nu se pune problema ca m-as da cu prea mult.
Uite aici: http://www.beautyspell.ro/......50-ml.html - e mult mai bun plus ca ofera si volum. Si pretul e unul foarte bun.
Si altceva foarte bun pentru varfuri: http://www.beautyspell.ro/londa-visible-repair-ends-balm-75-ml-3204.html - il folosesc si eu si cateva colege si la toate ne merge bine cu el.
Merita sa incerci!

| AlexandraCroft a răspuns (pentru BruneTTe):

Da ai dreptate BruneTTe,aici depinde foarte tare de tipul de par pe care il ai, nu stii pana cand nu incerci, sunt multe produse care unor fete le plac si nu le ingrasa parul si altora care zic ca nu se merita sa investesti intr-un astfel de produs.

| KellyGreen a răspuns:

Nu am folosit si nu stiu ce sa iti zic, insa firma sioss are produse foarte bune, cred ca e bun acest spray. Eu iti recomand ceva de la wella, mie imi place mult mai mult: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si sunt foarte bune si produsele de la gliss: total repair 19, oil nutritive. etc.