| PeeWeeVi a întrebat:

A folosit cineva vreun produs Syoss? Ce parere aveti despre ele? Ca spre exemplu daca a-ti folosit samponul anti-matreata daca e bun, spray-ul pentru placa, etc.
Vreau neaparat pareri pentru ca vreau sa incerc si eu spray-ul pentru placa, dar vreau detalii si despre celelalte produse.
Ms.:*
Poate funda!big grin

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Eu am sprayul impotriva caldurii, pentru placa cum ii spui tu, si intr-adevar mi-a mentinut parul mai drept mai mult timp. despre deteriorare nu ma pot pronunta ca l-am cumcapara de vreo saptamana. eu oricum nu am probleme cu deteriorarea de la placa.

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

@PeeWeeVi sa stii ca imi tund varfurile la cca 3 luni si de fiecare data imi ia foarte putin si imi spun ca nu am varfurile rpea deteriorate. probabil pentru ca eu am parul destul de drept si nu trebuie sa insist. Dau de vreo 2 ori cu placa de 2 shuvite si gata

| Butterfly_6865 a răspuns:

Eu am protectia pentru placa si samponul anti matreata sunt foarte bune, parul e mult mai moale si are mult mai mult volum. Nu ma mai pot desparti de ele :X:X Sunt foarte bune ti le recomand si. nici nu sunt asa de scumpe. parerea mea... Funda?:O3

| PeeWeeVi explică:

Apropo MissD sa stii ca numai un specialist poate vedea sau simti daca paraul este deteriorat de la placa si iti spun eu ca cu aproape orice placa iti arzi parul asa ca nu fii asa de sigura ca tu nu ai parul deteriorat de la placa.Eu am fost in Italia la o doamna cu care sunt foarte buna prietena si care are 10 saloane pentru. par si este foarte meseriasa.Si eu i-am zis sa-mi ia din varfuri ca le am tocite si ea mi-a zis ca pentru ca ma faceam des cu placa ar trebui sa ma tund o data scurt ca sa numai am nici un varf tocit.Eu am parul foarte cret si ea m-a convins sa nu mai folosesc placa pentru ca este foarte daunatoare parului si ii sunt foarte recunoscatoare.Bine asta nu inseamna sa nu te mai faci niciodata cu placa doar foarte rar.Pa:*

| N_9535 a răspuns:

Buna happy eu am fixativul si crema de fixare
nu stiu ce sa zic sunt bune dar nu e nimic spectaculos fata de restul produselor de pe piata