| laura1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre sprayul pentru par deteriorat de la Gliss?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sprayul ala cu keratina lichida negru. Nu am observat imbunatatiri asupra texturii parului dar cand il foloseam pe parul ud inainte de uscare sau de placa parul nu arata degradat. E cat de cat ok dar masca de la macadamia este cea mai buna daca ai par degradat si vrei sa-l repari. Sprayul asta imi place pentru ca il poti aplica si pe par uscat si termini foarte repede. Daca ti-ai pune uleiuri in par ar trebui sa stai o zi cu ele ca sa absoarba parul bine si sa nu trebuiasca sa ai maxim 5 samponari ca sa fie parul curat.

3 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Produsele de la Gliss sunt preferatele mele, deci am o parere buna. FUNDA?

| alincik900 a răspuns:

Mie imi plac happy.

| laura1999 explică:

Despre sprayul respectiv pareri
La incercat cineva?