| ana_8023 a întrebat:

ce parere aveti de gama gliss pentru par deteriorat? mai ales la sampon si balsam. a folosit cineva?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Indiferent de gama folosită, foarfeca poate repara prin tăierea vârfurilor despicate, evitarea plăcii de îndreptat, uscătorul de păr, vopseaua permanentă, etc.
Pa, pa.

| 10011993 a răspuns:

Buna, am folosit si eu o periaoda aceasta gama de cosmetice pentru par! si nu prea am fost multumita de fapt, tot ce facea aceasta gama de produse era sa,, ascunda'' partile deterioarate ale parului! insa am fost multumita de felul in care arata parul meu dupa ce m-am tunssi am folosit in continuare aceasta gama!big grin atunci arata perfect! asta pentru ca tot ce face acel sampon si balsam nu este sa repare, ci sa ingrijeasca:*

| regina a răspuns:

La mine nu prea a dat rezultatesadDin contra am facut o matreata laughingDar acum a trecut happynu ai de unde sa stii daca nu incerci fiecare are pielea diferita:*