| sonjacassandra a întrebat:

"Ce parere aveti despre stilul swag?" - Cel mai bun raspuns primeste funda.

4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Buna! Pai, stilul swag este un stil de skateri & emo, o combinatie. Se gasesc haine in stilul asta la magazinele gen New Look, New Yorker, uneori H&M. SWAG inseamna secretly we are gay. SWAG inseamna si "she wants a gentelman".winking

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Una buna.

| SPaul203 a răspuns:

"Stilul" acesta dupa mine e un stil pe care tinerii il abordeaza si in 2-3 ani o sa fie uitat si demodat ca emo din 2010. Nu am o parere foarte buna despre el in Romania pentru ca hainele swag pe care lumea le poarta sunt chestii ieftine din piata sau chinezi(vorbesc de majoritate)

| DfThisDope a răspuns:

Mda.Nu are deloc legatura cu emo.Si nu inseamna nimic.E doar un cuvant pentru un stil sau moda.