| xDarkBarbiee a întrebat:

Ce parere aveti despre conquiztador :-))?
Cel mai bun raspuns primeste funDa:p

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

Este un joc de inteligență, multinațional, cu elemente de strategie, care poate fi jucat de către oricine pe Internet.

8 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Mi se pare un joc pentru ati dezvolta cunostintele love struck
am luat la o olimpiada 15 puncte cu o intrebare din conquiztador puppy dog eyes

| shtephie a răspuns:

Este un joc foarte educativ si socializezi cu diversi oameni! Cand te plictisesti intri pe el macar iti dezvolti cultura generala :X

| 5SOS a răspuns:

Imi place deoarece este un joc de cultura generala in care aflii foarte multe informatii noi pe care nu le stiai, asta ajuta mult oamenii ca sa aiba cultura.Ma bucur ca mai exista jocuri din acestea.

| FreakyFred a răspuns:

E un joc online foarte tare. Adica iti testeaza si cunostintele, e si distractiv. E placut cand chiar nu ai ce face.

| darrio2007 a răspuns:

Imi place jocul.Ma apropii de 700 de jocuri. darrio1 pe conq.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Mie mi se pare un joc educativ si de cultura generala care ne invata foarte multe lucruri. Funda?

| elenita_7894 a răspuns:

Ce intrebari proasteraised eyebrows

| princess13 a răspuns:

Sincer nu am mai jucat de mult dar inainte mi se pareea un joc destul de educativ acum nu prea mai imii place sa ma joclaughing funda?