| Ciocolathaa a întrebat:

Salut :*. Ce parere aveti despre sexul oral? Cel mai bun raspuns primeste funda. Multumesc!

10 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

eu una nu sunt de acord cu sexul oral. nu imi place si nu pentru ca cum zic altii ca e scarbos dar pur si simplu nu imi place sa fac acest lucru. eu cred ca orgasm si placere poti sa ai cand faci sex in diverse locuri cand partenerul iti face surprize. poti sa iti faci partenerul sa se simta bine si prin alt mod nu neaparat sai sugi penisul

| anonim_4396 a răspuns (pentru inger02):

Dar nu te-ai gandit ca sexul oral ti-l poate face si prietenul tau? Despre asta ce poti spune? Oricum fiecare cu intimitatile sale, cu educatia sa, etc, etc asa ca suntem liberi sa facem orice atata timp cat ne place si nu deranjam pe altii.

| tntsirom a răspuns (pentru inger02):

Scuze,tie ti-a facut cineva sex oral...sex oral nu inseamna doar "sa sugi penisul", sexul oral face parte din preludiul unui act sexual complex, ai multe de invatat, dar se poate si fara sex oral...bafta!

| Satanique a răspuns:

Buna daca il primesti, proasta daca il dai

| Azµre a răspuns:

E plăcut, majoritatatea îl practicăm dar nu o recunoaștem, eu unul fac sex oral partenerei mele și ea mie, de obicei face parte din preludiu, și eu unul cred că preludiul fără sex oral numai e la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am asteptat la o astfel de intrebare din partea ta...laughing

| Demonull a răspuns:

thinking oferă plăcere cine se ferește de aceste doua cuvinte „sex oral„ si spune ca e „scârbos„ cum am mai auzit pe aici, cred ca de fapt îi este scârbă de el.

| jess179 a răspuns:

Este placut, dar unii spun ca este scarbos.

| Natyyyyy a răspuns:

Ce intrebare proasta laughing

| IntrebSiRaspund a răspuns:

Pai cica daca e facut cum trebuie e mai sus decat orice fel de alt sex.