| Ofatacuvise a întrebat:

Ce parere aveti despre tratamentul brazilian cu keratina? Daca merita, cat timp sta drept? Si cam cat costa?

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Din pozele imediat dupa ce a fost facut tratamentul, parul arata foarte bine, insa poti cere parerile persoanelor care si l-au facut dupa o vreme. Eu am auzit cateva opinii contra, in sensul ca fetele erau nemultumite, parul arzandu-se foarte rau. E si costisitor, din punctul meu de vedere... Pretul e in functie de lungime, dar treci lejer de 300-400 de lei, bani pe care ii poti investi in produse calitative pentru par.
Uite si parerea unuia dintre cei mai cunoscuti hair stylisti din Romania, poate te ajuta: https://www.youtube.com/watch?v=gnjACmqjghw

| FaraNumePls a răspuns:

Auzisem că este un tratament foarte foarte bun dar din păcate știu doar atât

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand, daca un par care este cret isi strica forma fiind indreptat mult timp imagineaza-ti ce se intampla cand folosesti un tratament atat de dur.
Cauta experienta altor persoane :
https://www.youtube.com/watch?v=LvL_8mRQpQo