| ahgogogo a întrebat:

Ce parere aveti despre indreptarea parului permanenta cu keratina pe o perioade de 6 luni? Este eficient, a m-ai facut cineva tratamentul asta, cat costa? Dau Funda!kiss

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Am vazut la TV metoda asta si pare foarte fain ca nu deterioreaza parul si 6 luni chiar e suficient. Nu am facut, dar as vrea tare sa stii cat ar costa din curiozitate.

| ahgogogo explică (pentru Nicoleta):

Multumesc muult pentru informatie!kiss

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Revin cu o informatie de pe situl unui coafor :
pretul se calculeaza in functie de lungimea parului, cel mai ieftin fiind 500 RON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am facut, dar din cate am auzit este eficient iar parul nu are de suferit in urma tratamentului.happy Pretul nu stiu care ar fi...dar oricum, banuiesc ca e maricel, dar cred ca merita. Decat sa iti deteriorezi parul cu placa, mai bine iti faci tratamentul acesta.
Bafta!