| trasten a întrebat:

Ce parere aveti despre uscatoarele de par Babyliss? ca nu prea gasesc informatii despre ele, calitate, duritate etc.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sunt de marca, deci banuiesc ca-s bune!

| Claudia7199 a răspuns:

Produsele din gama BaByliss incorporeaza tehnologii avansate si sunt destinate utilizarii intense, avand rezistenta si fiabilitate foarte mare.

Din ce stiu eu BaByliss sunt specialisti in ondulatoare profesionale si alte aparate gen placa de ondulat parul, asa ca un simplu uscator de par e ceva banal pentru nivelul lor si probabil e cea mai buna alegere cand vrei sa incerci ceva diferit.

Din gama Babyliss mie imi place mult ondulatorul Curl Secret, primul ondulator pentru uz personal complet automat.

asta de aici:

http://fashionada.ro/babyliss-curl-secret