| DjSannan a întrebat:

Buna,
Va rog sa imi dati niste pareri despre uscatoarele de par.
Care marci sunt cele mai bune?
Si a doua intrebare ce parere aveti despre uscatoarele de par Valera?

Răspuns Câştigător
| murgumarius a răspuns:

Uscatorul de par trebuie sa usuce parul fara sa jeneze. Pentru a usca parul are nevoie de electricitate(v=volti) si mai ales de putere(w=wati). Deci uscatorul de par BUN trebuie sa functioneze la 230v (priza) si sa nu se arda-pana in 2500w(puterea maxima). De aici rezulta ca trebuie sa alegi un uscator puternic.
Firme:
http://www.compari.ro/uscator-de-par-c4207/?st=uscatoare+par&orderby=2
BaByliss
Braun
Moser
Rowenta

Valera-uscator par specializat hoteluri(fiabil)

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Alea mai ieftine is alea mai bune. Atata vreme cat are doua trepte de putere si buton pentru aer rece, e perfect.

| DjSannan explică (pentru KodrutZ):

Pai peste tot se spune ca alea ieftine nu sunt bune

| KodrutZ a răspuns (pentru DjSannan):

Ete fas... am avut o chinezarie de doi lei care m-a tinut vreo 10 ani. Ce inseamna "bune" la tine?

| DjSannan explică (pentru KodrutZ):

Posibil dar asta se intampla odata la 100 ani probabil.

| KodrutZ a răspuns (pentru DjSannan):

Prostii. 2 ani garantie au mai toate junghiurile, trebuie' sa fii cu capul sa dai mai mult de 100 RON pe asa ceva.