| ZapacealaAa a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua de par PALETTE MOUSSE COLOR? ati folosit-o? este buna? in cat timp se duce culoarea? ce nuante imi recomandati daca sunt satena mediu? Astept orice informatie despre acest produshappy

Răspuns Câştigător
| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

E cea mai de rahat eu am vrut sa-mi fac suvite blonde si mi-am dat de 3 ori cu ea pe suvita si d-abia se observa. Nu ti-o recomand. Mai bine ia o vopsea de la L'oreal. E mai scumpa dar foarte buna happy.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu,dupa cateva spalari parul iti arat ca si cum nu te-ai fi vopsit deloc