| cristinuta01 a întrebat:

Cat vosta vopseaua palette mousse color?

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Variaza de unde o cumperi.De la 12 pana la 15 lei.Eu am luat-o cu 11, 5 lei de la supermarket.

| cristinuta01 explică (pentru KirigayaKirito):

Si ce parerea ai? ce nuanta ai folosit? a iesit ce te asteptai? multumesc happy

| KirigayaKirito a răspuns (pentru cristinuta01):

Eu am folosit ciocolata neagra(asa se num nuanta, in romana zic) si e draguta si puternica, in plus tine mai mult decat alte vopsele.Dar sa iti dau un trucbig grinaca vrei ca vopseaua sa tina mai mult, sa aiba un luciu superb si sa ai un par sanatos piaptana-te cu un piaptam imbibat in ulei de masline.Da niste efecte WOW. Apoi te clatesti si gata. Poti face asta o data pe luna caci ajuta parul mult! Te pup draga mea si numa bine

| cristinuta01 explică (pentru KirigayaKirito):

Multumesc mult pentru sfaturi si as mai avea o intrebare daca ma poti ajuta.eu am acum un ciocolatiu cu nuante de roscat si vreau sa scap de roscatul aceste pentru ca n uil suport si sa.l deschis. un ciocolatiu cu nunate de blond. crezi ca pot obtine asta fara decolorare? si cu ce vopsea.:*

| KirigayaKirito a răspuns (pentru cristinuta01):

Si eu am avut nuante roscate-maroo pe par BLOND si am facut asa:M-am spalat bine pe cap cu un balsam, m-am uscat cu foenul, m-am vopsit si am lasat sa stea cu 5 minute mai mult decat trebuie pe prospect(atentie nu sta mai mult de 20 de min ca strici parul) apoi dupa ce e uscat foloseste un balsam de intretinere a culorii. Apropo, vopseaua de la L'Oreal e super.