| ZapacealaAa a întrebat:

Ce parere aveti despre PALETTE COLOR SHAMPOO? Cam cat timp tine culoarea pe par? Contine oxidant sau amoniac?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/03/04/before-after-techno-red/
loncolor trendy colors pentru un roscat care nu tine mult

| ZapacealaAa explică (pentru BiuL):

Astea nu prind delocstraight face

| BiuL a răspuns (pentru ZapacealaAa):

Pai eu m-am facut, si mi-a iesit roscat, bine nu din ala ca focul. uite-te pe link ca am ceva poza.

| ZapacealaAa explică (pentru BiuL):

Eu am incercat rosu rave si se vedeau doar reflexii la lumina puternica, respectiv soare

| NuTZuliK a răspuns:

Mai bine folosestete de Londa.

| ZapacealaAa explică (pentru NuTZuliK):

La londa au sampoane nuantatoare ceva? m-ar intresa un roscat care sa nu tina mai mult de 2 luni. poti sa-mi dai vreun sfat?