| AdrianComan69 a întrebat:

Ce parere aveti, fetelor, de fenomenul feminizarii barbatului? Ma refer in tot ceea ce consta el, de la vestimentatie si pana la ingrijirea atenta a corpului.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea(personală și nu vreau reproșuri la ea) este ca bărbatul trebuie sa rămână bărbat. Pe mine ca femeie ma scârbește bărbatul care se epilează pe picioare, care se penseaza excesiv, care se da cu pudra pe fata. Care merge la salon sa și curețe unghiile și sa le dea cu lac, iac. Mai are dreptate și Dana Budeanu in toată frustrarea ei. Sincer acum. 1. Bărbatul nu se epilează, se radehappy cu mașinahappy nu cu cearahappy
2. Bărbatul se penseaza și el ca bărbatul, eventual își ia din mijloc dacă are monospranceana, dar nu îți face sprâncene mai subțiri decât ale mele și nu ți le tatua
3. Dacă ai chef sa ai unghiile curate, curata le frate acasă, dar nu te duce la Salon sa ți le dea și cu ulei de cuticule și cu lac laughing
Asta e o părerea personală.
Si mai sunt aia cu pantalonii strâmți, și încă unii categoria aia care își iau talpici in loc de sosete și își ridica Blugii suuuus ca atunci când se duc la peste. Ce aveți in cap bai fraților?laughing iac iac! Nu Săriți pe mine, asta e părerea mea. Bărbatul trebuie da rămână masculin, in toată splendoarea lui. Sa simtă femeia ca e la ga un bărbat nu lângă un agaricihappy normal ca e Ok sa te îngrijești, dar nu sa te transformi intr o pisicuța regală

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac barbatii ingrijiti. Foarte bine ca se penseaza, epileaza, ca isi fac unghiile la salon, ca isi fac suvite in par etc. Oricum sunt anumite zone ale corpului in care nu poti sa iti lasi marar, indiferent daca esti femeie sau barbat.
Ce ma deranjeaza pe mine, sunt barbatii care fumeaza si beau pana se fac muci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o părere tocmai bună. E ok să te îngrijeşti ca bărbat, să îţi pensezi firele de păr în plus de la sprâncene dar să nu începi să arăţi precum o fată, mă refer la cei care şi-au dat o formă a sprâncenelor asemănătoare cu cea a fetelor.
Nu-mi mai place nici acei tipi care poartă pantaloni din aceia strânşi jos. Sinceră să fiu multora le stă rău.
Ce bine că a trecut trendul ăla cu tunsoarea aia la băieţi/bărbaţi raşi la tâmple. Mi s-a părut cea mai peinibilă tunsoare. Îi vedeai pe toţi tunşi la indigo.