| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii destepti? Nu ma refer la tocilari.

12 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Am numai cuvinte de lauda referitor la baietii destepti pentru ca:
-stiu sa te faca sa zambesti atunci cand esti suparata
-nu sunt nesimtiti si superficiali
-stiu sa aprecieze lucrurile simple nu doar cadourile scumpe etc
-secretele tale sunt in siguranta
-stie cand sa vorbeasca si cand sa taca
-isi rezolva problemele prin vorbe nu apleceaza la violenta
Si cred ca mai sunt si alete multe lucruri pe care le-ai putea spune despre un baiat destept.Din punctul meu de vedere asta simbolifica intelepciunea nu notele de 10 de la scoala sau fanfaronada.

| floryynnel a răspuns:

Nu conteaza ca e tocilar, inteligent....Sa arate bine(de preferat patratele si restul tampeniilor) si taticu sa fie plini de bani. Asta e ce vrea o fata(vezi ca in raspunsurile de pe TPU o sa gasesti numai tampenii de genu: nu conteaza fizicu, sau caracteru e mai important....Priveste in jur)

| fearlessss a răspuns (pentru floryynnel):

Ce raspuns de idiot sincer.Ni conteaza cum arata si nici cati bani are.da daca voua va plac doar curvele care cred ce ai scris tu mai sus.Esti fata sau de ce comentezi.Da, ne plac baietii destepti, dar in primul rand sa fie bunii laa suflet

| floryynnel a răspuns (pentru fearlessss):

Buni la suflet....si cu buzunarul plin. Sa fim seriosi, nici tu nu crezi ce ai scris acolo. Idiot cum sunt, macar nu stau in povesti. Toate fetele doresc baiat inteligent, sa stie sa le iubeasca si alte tampenii...dar in realitate cautati opusul, iar cei,, buni la suflet" ajung subiectul vostru de amuzament. Va intereseaza doar aspectul, iar daca sunteti mai evoluate cautati aspect +bani.
Nu zic ca baietii sar departe. Nu cunosc nici o fata care sa zica ca doresc un baiat iubitor...(bla bla) si in realitate sa fie cu cineva care o insala si ea il inseala la randul ei.
Ok...sunt idiot si cum vrei tu sa ma mai faci, dar macar spune adevaru...nu mai postati raspunsuri pentru funda, ii dati sperante false baiatului.

| fearlessss a răspuns (pentru floryynnel):

Da de unde stii ma tu ca toate sunt la fel? Mai cunoscut cumva si nu stiu eu? de parca noi nu putem face bani singure! ma lasi ca sunteti de zece mii de ori mai prosto..crezi ca am nev de un baiat sa imi faca bani? Deaia merg la scoala ma, sa pot sa fac. singura! Daca

| MariusSB a răspuns:

Inteligenta intrebare laughing

| fuzzer a răspuns:

Banii,da! FAc pamantul sa se invarta, dar totusi eu inca mai cred in calitatile unui om inteligent.Care stie sa se comporte, care are o atitudine corespunzatoare.E bine sa fi cultivat, sa ai o conceptie corecta asupra realitatii.

| KateMiddleton a răspuns:

Stii,depinde ce fel de baiat e, nu spun ca trebuie sa fie prost sau ceva de genul, dar poate fi prea destept si sa-ti vorbeasca mereu la intilniri despre componenta frunzei.
In linii generale baietii destepti au perspective mai mari.

| Ioana300 a răspuns:

Dacaestedestept este foartebine.Ma enerveazaraspunsurile alea de genu "trebuie doarsa arate bine si sa fie plin de bani" pentru mine chiar nu conteaza...Infine revenim la intrebare.Ce parere am eu despre baietii destepti...Una foarte buna!

| Batgirl a răspuns:

Poti sa stii multe lucruri dar sa nu sti sa te porti.Deci...

| Marselina a răspuns:

O parerea foarte buna prefer o persoana desrteapta si urata decat un frumos si un prost in viata conteaza foarte mult cartea degeaba ai frumusete daca nu te pricepi la carte la fel este si capul : degeaba il ai daca nu sti sa il folosesti! Sper ca te-am ajutat! :*

| Abbcdd a răspuns:

Depinde de ce fel de persoana estebig grin