| Sonia_4959 a întrebat:

Ce parfum ati alege dintre : Little Black Dress, Eternal Magic, Far Away, Jet Femme si Incadenssence?

Răspuns Câştigător
| Bombonik_6182 a răspuns:

Incadenssence

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Incadenssence

| Sapphire a răspuns:

Eternal Magic are un miros foarte frumos. Cel putin mie imi place foarte mult.

| friday a răspuns:

Incadenssence.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Little black dress

| Crisstina a răspuns:

Little Black Dress sau Incadenssence

| camilia1 a răspuns:

Sheet, sheet, sheet...iti trimit o lista cu parfumuri renumite, la preturi mai mici decat cele mentionate de tine, calitate garantata. chipitaro2004@yahoo.com. Le poti avea in 48 ore la orice adresa!

| Ochiialbastrii a răspuns:

love struck waaii Aste`s preferatele mele Eu le am pe toate in afara de Far Away dar il are o prietena... Si este foarte dulce love struck
Presupun ca te`ai uitat pe catalogul de la AVON smug nu? prietena mea este reprezentant si imi iau in fiecare luna cate ceva...
Topul meu este:
1.Eternal Magic
2.Little Black Dress [si Little white dress e misto]
3.Jet Femme
4. Far Away
5.Incandessence

| craciunitza_7057 a răspuns:

Eternal magic imi place mai mult ca e mai dulce, incandenscense este un pic cam fresh pentru gustul meu

| BiancaA a răspuns:

Incadenssence