| IrinaAniri a întrebat:

Care este cel mai bun parfum dintre astea: eternal magic, slip into. daring, little white dress, little red dress, percevive dew, jet femme, incandesscence. si care e cel mai bun dintre: black suede, black suede leather, true force, full speed, full speed intense.
toate sunt de la avon. app, vreau sa le fac cadou la persoane de peste 40 de ani

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păstrează mirosul timp îndelungat Incandesscence (eu am luat acum unul și chiar sunt mulțumită), Full speed este foarte bine vândut.
Pa, pa.

| Sara2 a răspuns:

Perceive si full speed love struck

| Konata a răspuns:

Buna, Incandescence e cel mai bun si din a doua categorie este mai bun full speed. Sunt bune pentru persoane de peste 40 de ani.happy

| IrinaAniri explică (pentru Konata):

Full speed simplu sau full speed intense? dar rezista?

| Konata a răspuns (pentru IrinaAniri):

Cred ca intense e mai bun.Da rezista happy.

| nutuxcristian a răspuns:

Buna! Sunt in AVON si cunosc produsele acceptabil! happy Pai, pentru o dama eleganta cu varsta de 40+, iti recomand:
•Slip Into...
•Little-dress, white
•Incandessence
•Outspoken
•Today
Iar pentru barbati:
••Black Suede Touch
••Full Speed
••Perfect Strenght

| LolaLollita a răspuns:

Eu iti pot spune doar ce imi place mie, caci gusturile nu se discuta. Am incercat multe parfumuri de la Avon. Aleg: Little White Dress, Perceive Dew. Incandesscence nu mi-a placuthappy

| LoveLebadaa a răspuns:

Incandesscence :X si full speedwinking Sunt bine vandute (cel putin de mama mea care este repr. Avon big grin ).

| Annonymus333 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea dintre parfumurile enumerate de tine pentru femei cel mai bun este Incanssence iar pentru barbati True Forcehappy Este parerea mea dar tu ar trebui sa alegi ceea ce iti place tiehappy Sper ca am fost de ajutorhappy

| maryuka12 a răspuns:

Little red