| AnDrEycr7 a întrebat:

Ce parfum care sa persiste si sa atraga atentia in jurul meu imi recomandati?

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Tresor Midnight Rose by Lancome sau Outspoken by Fergie Avon. Ambele au un miros placut si persista. Dar, ai grija sa nu te dai cu prea mult parfum (2-3 pufuri sunt suficiente). Si daca vrei sa atragi atentia in adevaratul sens al cuvantului, da un puf de parfum pe incheietura mainii (dar nu mai mult de unul). Sper ca te-am ajutat!

| adorciocolata a răspuns:

Esti baiat? Scuze, nu am observat. big grin

| Bemineever a răspuns:

Pai...e bun STR 8 Green... FullSpeed de la Avon, Armani e bun,,,, nu stiu depinde de preferinte!