| Villy0po a întrebat:

Ce parfum imi recomandati? as vrea ceva masculin, care sa se persiste. ei deci?

6 răspunsuri:
| BubblesDoubleS a răspuns:

Infraverde a răspuns:
raspuns ales
Blue, Black Suede Touch, Black Suede Touch Leather, Vibe, U by Ungaro pentru El, Patrick Dempsey, Full Speed, Dolce Gabbana Light Blue, Calvin Klein Euphoria Men, şi ar mai fi câteva.
Sunt toate destul de ieftine, între 50 de lei, şi 100, însă sunt de calitate. Îmi plac, în special, Calvin Klein Euphoria.
A si cele de la Dolce Gabana sunt fainewhistling. tongue

| ellene a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
poco rabanne ( 1 million ). nu o sa iti para rau, miroase extraordinar si persista pana la 2 zile

| Florin6326 a răspuns:

Kenzo

| Villy0po explică:

Sa persiste*

| D-Anna a răspuns:

Parfumul meu preferat, barbatesc, este Joop! Homme http://www.aoro.ro/joop/joop-homme-125-ml-eau-de-toilette/ Miroase extraordinar de bine si da persista, e foarte placut dar e scump zic eu.:-?

| claudia0204 a răspuns:

Eclat de la oriflame
miroase foarte bine si persista