| TommyHilfiger a întrebat:

Ce parfum persista mai mult : Dolce Gabbana Pour Homme (albastru inchis) sau Paco Rabanne Black XS? Vreau sa imi schimb parfumul (pana acum am avut aproape numai One Million) si nu stiu care dintre acestea doua sa imi iau.

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Am avut aproape aceiasi problema! Am optat dupa ce o domnisoara(lucraza la secretariat)m-a intrebat cu ce parfum/deodorant am folosit data trecuta s-au acum doua dati cand am mai fost cu o problema la sefu'.I-am raspuns ca nu stiu exact dar o sa aflu avand mai multe!"Prada" a fost alegerea ei si spunea ca si dupa ce plecam din antecamera, parfumul persista.Eu l-am primit cadou de la o ruda ce locuieste in vest, asa ca ai grija de unde il cumperi daca iti place. PS: cutia era neagra Acum, la intrebarea ta alege in primul rand sa nu deranjeze pe cei din jur dar sa-ti placa si tie!

| alex0110 a răspuns:

Paco Rabanne Black persista mai mult, fiindca o cunostinta l-a incercat si a fost multumita de produs.

| Alexander121 a răspuns:

Paco Rabanne Black XS