| NextGen a întrebat:

Salut TPU, sunt baiat, am 15 ani si vreau sa-mi cumpar un parfum de pe aoro ( pana acum nu am incercat niciunul dintre ele ), si va rog sa-mi spuneti care miroase si persista cel mai mult dintre acestea : Hugo Boss-Boss No. 6 Bottled, Dolce & Gabbana Pour Homme, Dolce & Gabbana The One for Men, Davidoff Cool Water Man, Bvlgari AQVA Pour Homme, Bvlgari AQVA Pour Homme Toniq ( nu stiu care-i diferenta dintre cea simpla si cea toniq ), Bvlgari Pour Homme Soir si 1 Milion de la Paco Rabane. Puteti sa-mi faceti un top sau macar sa-mi ziceti care dintre ele miros cel mai bine si persista cel mai mult, as vrea mai mult sa impresioneze, mai ales fetele. Dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomanda
Abercrombie & Fitch
desi e un pic mai scump dar miroase f bine e f persistent. Eu il folosesc si mirosul tine si 48 ore

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe cele lemnoase.
La magazin ai mostre, pe internet ba!
Pa, pa.

| NextGen explică:

Ma scuzati de intarziere cu funda, dar am avut PC stricat. Multumesc mult.