| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfum preferati in timpul verii?

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In general prefer parfumurile fine, mai ales vara trebuie folosit asa ceva, decit sa iei nasul cuiva mai bine mai finutwinking

auran
| auran a răspuns:

Ceva suav dar, in general prefer sa nu ma dau cu parfum pentru ca atrag albinutele si am alergie la ele

| Farcas a răspuns:

Eu folosesc de obicei parfumurile dulci, dar vara cele cu miros fructat sau floral.pentru vara asta mi-am luat ceva de la avon,, summer white,, (36 de lei).eu zic ca e perfect pentru vara.are si un miros placut de iasomie :X arata si destul de bine, miroase super si pretu e acceptabil.chiar til recomand
http://avonshop.co.uk/shop/Assets/images/prod/prod_1020860.jpg

| mirajevents a răspuns:

Fresh happy

| NimeniCuActe a răspuns:

Un parfum care sa actioneze ca o briza, sa aiba o tenta de racoros day dreaming... @Cinu: Esti sec si puti laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Fresh! precum "Essence" (Narciso Rodriguez) :X

| claudya a răspuns:

Parfumuri florale dar nu prea dulci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Natural big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am Sensoria de la Oriflame... E ideal pentru vara.are un miros fresh, extrem de placut.