| Sara2 a întrebat:

Ce parfum miroase mai bine dintre : alien - thierry mugler sau lady million - paco rabane?

14 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Gusturile nu se discuta dar lady million love struck.

| ammy12 a răspuns:

Lady Million pentru ca este o combinatie intre dulce si tare iar combnatiile acestea de obicei dau o nota de copilaresc combinat cu vulgar. Ceva dragut oricum love struck ti-l recomand cu mare drag

| mixxjim a răspuns:

Care-ti place tie si care se potriveste cel mai bine pe pielea ta happy Nu orice parfum miroase bine pe oricine, chiar daca multi spun ca e bun, si invers, deci mergi intr-un magazin unde poti testa, da un puf pe piele, nu pe testerele de hartie si asteapta pana a doua zi. Parfumul isi schimba mirosul in timp - intr-un fel miroase imediat ce-l dai, altfel dupa o ora si altfel dupa 2 sau mai multe ore. Unele nu mai miros deloc dupa 3 ore, de exemplu. Deci incearca direct pe piele, intotdeauna cand e vorba de un parfum pe care nu l-ai mai folosit/incercat pana atunci si apoi decizi daca-ti place sau nu cu adevarat, daca-l iei sau nu.

| greyhound a răspuns:

Nu stiu cum e lady milion, dar alien e foarte fain

| Kasia a răspuns:

Eu am Lady Million si miroase genial dar pe pielea mea nu prea persista.Inainte sa cumperi unul mai bine te duci...le testezi pe amandoua astepti sa treaca putin timp sa vezi cum se comporta pe pielea ta si apoi cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady million, cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady milion.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Depinde de gusturi mie imi place alien e bestial big grin

| NoisyDream a răspuns:

Lady million

| alexutzaTaa a răspuns:

Paco rabane love struck

| Alle57 a răspuns:

Lady Million! :*

| soricik14 a răspuns:

Iti recomand Alien, miroase foarte bine si are feromoni, e un parfum cu adevarat special.

| JohnyBravo13 a răspuns:

Lady million