| wolfves a întrebat:

Ce parfumuri care miros bine si sunt foarte persistente stiti? Pentru fete. Nu conteaza pretul.
Eu simt ca dupa 20-30 min nu mai miroase nimic, desi am parfumuri originale de 300 lei.

Răspuns Câştigător
| alex15ccc a răspuns:

Parfumul nu are nimic, el miroase 6-9 ore (depinde daca transpiri), tu te obisnuiesti cu el si astfel nu il mai simti. asa am crezut si eu ca am parfumul prost, dar mi-au zis prietenii ca ei simt parfumul, cu toate ca eu nu il simteam.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Te-ai obisnuit cu el, de aia.
Schimba-le la 2-3 saptamani daca ai mai multe si vezi ca alea fresh-florale nu tin asa mult.
Foarte persistente sunt parfumurile arabesti.

| alex15ccc a răspuns:

Ps, parfumul miroase mai bine dat doar pe piele, inainte sa te imbraci si dupa dus, cand ai porii deschisi.

| Ivonne02 a răspuns:

Parfum persista cel mai bine pe par! Asta credeam și eu, însă când am început sa-l folosesc pe par mi-am dat seama cât persista.