| Undercover10 a întrebat:

Ce parfumuri dulci mi-ati recomanda? Doar daca le-ati incercat, imi spunetitongue
Multumesc

Răspuns Câştigător
| missClumsy a răspuns:

V.I.P life de la Esprit, Vanille Noir de la Yves Rocher, Neonatura-Yves Rocher, So Elixir-Yves Rocer (my personal favorite) asta e si un pic condimentat, miroase bestial pe piele. Iti recomand in general parfumurile Yves Rcher pentru ca sunt persistente si miros bine. Apoi am mai avut un parfum Celine Dion care avea o ticluta mov dar nu imi mai amintesc cum se numea.

11 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Escada-ocean lounge

| ZaKid a răspuns:

Constulta-te cu un catalog Avonhappy
Ai pagini parfumate si iti poti alege parfumul preferat.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Lady Gaga - Fame

| Mirela77 a răspuns:

SICILI de la Dolce Gabana

| TatianaCecilia a răspuns:

Ok.Scuze daca tea incomodat intrebarea..incerca "Love of Pink" de la Lacoste

| MeGustaXD a răspuns:

Chanel 5 smug e singurul parfum dulce care chiar îmi place mult.

| oana2002 a răspuns:

Mie imi place mult parfumul valentino.este un parfum care are 3 flori pe el. miroase foarte bine.dar prima oara miroase un tester sa vezi daca iti place:-p ca nu toti au gusturile mele:-D. funda? p.s.:iarta-ma ca ti-am recomandat doar unulsad.

| oana2002 a răspuns:

Funda?

| Mirunapampam a răspuns:

Secret fantasy