| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfumuri v-au placut dar doar din ce ati folosit? sa persiste cat de cat si sa nu fie foarte scumpe. fundita

Răspuns Câştigător
| dulcikaaa a răspuns:

Midgnit pearl de la oriflame miroase super si persista ffffoarte mult cred ca acum 2 saptamani mi-am parfumata o bluzita si acum miroase...pret a porter si ala miroase super pur blanca, incandescent dar mai mult midnight pearl si pret a porter...si la pret sincer nici nu stiu cat costa deoarece le-am primit. Bafta in gasirea unui parfum pe placul tau big grin

15 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie mi-a placut foarte foarte mult si inca imi place Dolce&Gabbana Light blue, este super si miroase genial.

| mgtow a răspuns:

Te uiti la alea de la drogherie care ajung la 100 ron si sant destul de rezistente la durata, e o prostie sa dai 2 sau 3 milioane pe un lichid mirositor.

| mona a răspuns:

Mie imi plac parfumurile din galeriile real[fetele care te parfumeaza totdeauna cand mergi la real]persista mult si nu e asa scump, marca e,, marcman,, si nr 32-medeea e un parfum exceptional

| Sara2 a răspuns:

Dior-jadore,miroase minunat

| IreneSweetGirl a răspuns:

Cel mai ieftin care mi-a placut muuuult de tot este Chalon si albastru si maro. Este la Lidl. E super!

| raluk27 a răspuns:

Tocmai asta e problema: daca vrei ceva super care sa persiste, costa. Personal, merg pe Chanel si Gucci

| FadetoBlack a răspuns:

Percieve
Passion Dance
Giordanni Gold
Herve Leger
Slip Into

| Kasia a răspuns:

Allure,Mademoiselle-Chanel dar ambele sunt cam piperate ca si pret
Miss Dior-Dior
Bvlgari-Omnia
Amarige-Givenchy
Gloria Vanderbilt-acesta e cel mai ieftin

| blueheart a răspuns:

Iris Noir-Yves Rocher

| AmanoYuno a răspuns:

Sexy graffiti de la escada.costa cam 150lei dureaza cam 5-6 ore, si miroase a bomboanehappy

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Pentru fete : Purblanca, Giordanni, Passion Dance =p~
Pentru baieti : STR8, Huggo Boss.
Acestea miros extraordinar =p~.
Pe curand!

| ViseCiufulite a răspuns:

Pentru fete: Little black dress, Passion Dance, Rare Pearls, Giordani Gold.
Pentru baieti: str8, clar!
Funda?

| vanessavane a răspuns:

Depinde foarte mult si de personalitatea ta. Depinde ce fel ce parfumuri iti palc mai dulci mai fresh. Oricum eu una merg pe Chanel no5 dar este destul de scump. Insa, am incercat si parfumuri mai ieftine, cum ar fi: love potion (oriflame), celebre(avon), misso pe roz(oriflame). Dar ti-am spus depinde ce fel de parfumuri iti plac. Sper ca te-am ajutat cat de cat happy!

| LooRY99 a răspuns:

Mie imi place Perceive de la Avon (si miroase cam ...hmmm.....5 ore)

| Raluu18 a răspuns:

Pentru fete:Rare Pearls, Little Black Dress
Pentru baieti:str8
Toate parfumurile pot fi cumparate de la AVON