| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfumuri va plac mai mult intre Versace si Armani? In general cele de barbati.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Paco Rabanne One Million
dar intre cele doua aleg Armani desi cresc riscul de cancer de piele

| Eduard619 a răspuns (pentru RAY):

One Million, inca mai foloseste lumea parfumul alalaughing)?

| RAY a răspuns (pentru Eduard619):

Man mie acest parfum imi placea, desi imi provoca alergie, am renuntat la el, apoi am aflat ca creste riscul de cancer de piele, astept sa imi cumpere viitoarea sotie unul

| Eduard619 a răspuns:

Eu unul aleg Armani.
Imi place mai alea Aqua di Gio.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu pe care il folosesti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am avut de ambele. laughing Dar parca Versace era mai persistent. Bine, dar și putoarea e cu totul alta. Cred ca Versace e bun pentru ținuta de vară, zic eu, pe când Armani Code e mai pentru interior, pentru tinuta mai eleganta cat de cat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmm. De Versace nu am auzit sa fiu sincer si de la Armani imi plac ceasurile. Inainte imi placeau foarte mult cele de la Hugo Boss dar crescand parca au inceput sa fie mehh. Mult mai elegante sunt cele de la Emporio Armani.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Depinde si daca cauti eleganta sau altceva. Ideea e ca e bine sa experimentezi

| Kyttynna a răspuns:

Armani Code, de departe cel mai fin.