| anonim_4396 a întrebat:

Ce placa de par si fixativ ar fi cel mai indicat pentru sa nu-ti afecteze parul' in timp?

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Cele mai bune placi de par sunt cele de la Remingtonwinking
Fixativ, sunt unele de la Londa foarte bune.
Dar pentru ati proteja parul de placa, sunt spray`uri de la Wella, costa in jur de 50 lei.
Stai linistita, ca placa tot iti arde parul, inca foarte mult, dar spray`ul te ajuta sa nu ai parul electrizat.

Succes!

| papusikatha a răspuns:

Toate sunt la fel.

| Blooddanceonfloor a răspuns:

O placa de ceramica si un fixativ swartscov happy funda?

| mistikk a răspuns:

Fixativ.sincer nu stiu.dar Placa de par iti recomand cu incredere marca Remingtonwinking

| briquette a răspuns:

Placa de parthinking am avut Remington, a fost buna la inceput apoi praf, acum am Respect de la Rowenta si sunt foarte multumita. Inainte de a folosi placa ar fi indicat sa folosesti un spary, pentru a evita cat de cat arderea parului eu folosesc produse de la SYOSS inclusiv fixativhappy.
sper ca te-am ajutat:*