| daria_2531 a întrebat:

Ce porecla mi s-ar potrivi pentru numele Daria?/

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Poreclele nu sunt neaparat dupa nume...si nu noi trebuie sa ti-o zicem si prietenii/cunoscutii tai. ei te cunosc mai bine si stiu ce porecla ti s-ar potrivi.

5 răspunsuri:
| YrYnA_7766 a răspuns:

"Daria" este un nume foarte frumos si gingas ...Cred ca o porecla pentru el ar fi "mamaruta" sau "gargarita","albinutsa" sper ca te-am ajutat. Fundita?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| isis5001 a răspuns:

DaRiA
Airad (inversul la daria)
Dary
D@rry
Dariuk
Dariutza

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Cauta pe Google : porecle pentru numele Daria. si poate gasestiwinking
Succes! funda?

| andreisandu28 a răspuns:

Diariawinking

| Deeafrm a răspuns:

Dary, Dariutssaaa. Daryukk.