| Giulia_7302 a întrebat:

Ce porecla mi sa-r potrivi la numele Giulia?
sau Isabella?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Giuliette sau Bella

| Munchkin a răspuns:

Giul, Giuly, Lia
Isa, Bella, Bell, Ella...

| Poinsettia a răspuns:

Giu, Giulix, Lia, iulia
isa, Bella, Bellux.

| biiiabyby a răspuns:

Giu, lia,
isa/iza,
bellalaughing
liza,
jojo,
izy.

| F_5241 a răspuns:

Pentru Giulia nu prea stiu decat Giuly sau eventual Judy,
dar pentru Isabella uite cateva porecle sau cel putin prescurtari:
Isa
Ella
Izy
Bella
Isabell
Sper ca iti plac si ca te-am ajutat

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Giulia=iulia, lia
Isabella= Issa, Bella, Bel, Sabi

Pup.

| noName_8681 a răspuns:

Isa... bella... giuli, lya

| gabitza144 a răspuns:

Giuliasadjuli, julia, iulia, iuli, gulitongue, gilia, lia, ulia, gia) isabellasadissa, iza, bella, isabell, isaela, anabela, isu)atat pa paa

| mitrelena a răspuns:

La Isabella merge Iza si la Gulia Giuli

| GossipFann0700 a răspuns:

Giulia: Lia, Iuli
Issabella: Is, Ella, Bella
sper ca ajutawinking

| redsummer a răspuns:

Hey, giulia
scuze, dar porecla trebuie sa vina de la ceva la care se gandesc prietenii tai prima data cand te vad, trebuie sa te reprezinte.
Daca dar tu vrei o porecla ptc probabil majoritatea colegilor tai au una, n-ai decat, dar s-ar putea ca singura care iti va spune asa sa fii chiar tusad
Pe mine de exemplu ma cheama ana maria, dar colegi mi-au zis prajiturica din clasa aI-a, apoi cand am crescut mi-au spus praji, iar acum prajilinskaya(prajitura beata).

Ceea ce vrei tu se numesc nume de alint.Atunci cele mai,, trendy,, sunt Bella, Iza si Liza.

Pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giulia = curvawinking