| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face ca sa am unghiile mai puternice?

9 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Seleniu si zinc

| sabina a răspuns:

Timp de o saptamana, in fiecare seara, incalziti ulei de masline si introduceti unghiile in el pana se raceste. Uleiul trebuie sa fie destul de fierbinte(cat il suportati, sa nu va ardeti). Apoi stergeti unghiile cu un servetel. Dupa 3-4 zile deja incepe sa se cunoasca diferenta.

| joy a răspuns:

Sunt vitamine speciale, incearca Eurovita.sunt bune!

| J7anine a răspuns:

Revalid... sau lac de unghii

| claudiarebecca a răspuns:

Intaritor de unghii de la farmec, avon sau oriflame
tratament natural: iti tii mainile in ulei de masline caldut cu zeama de lamaie
le-am testat pe toate
succes!

| mioara a răspuns:

Sa te dai pe unghi cu lotiune pentru tratarea unghilor cu vitamina B6 timp de 2 saptamanii

| Selena a răspuns:

Incearca Uleiul de ricin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Există o cremă pe bază de ulei de recin și măsline de la Hemel.
Este foarte bună.
Intră la iei pe site.
Sănătate.
Pa, pa.

| jade_2262 a răspuns:

INCALZESTE PUTIN ULEI DE MASLINE SI INMOAIE CATVA MIN UNGHILE IN EL SI BINE INTELES CONTEAZA SI DIETA