| ThriftShop a întrebat:

Ce pot face pentru a scapa de parul cret, sunt baiat si nu imi sta de niciun fel...

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Recomand sa faci ca mine. Tunde-te des (la maxim 2 saptamani) insa nu rpea scurt. Mergi la un frizer/stilist bun la care inevitabil te vei ''abona'' si adopta un stil pe care il doresti. Poti sa te tunzi scurt pe laterale si sa-ti tunzi varfurile crete. Dupa o perioada de vreo 2 ani o sa observi ca parul tau va inceta sa mai creasca cret pentru ca a fost ''invatat'' in acest fel.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tunde-te scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-te scurt si lasa-l sa creasca saaaau
cumpara o placa si indreapta-te. Totusi mai buna e ideea cu tunsul din moment ce esti baiat thinking Funda?

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Poti sa te faci cu placa sau sa te tunzi altfel, sa folosesti fixativ