| AmazingONEx a întrebat:

Ce pot face pentru ca părul meu să aibă o strălucire mai pronunțată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa spalarea normala cu apa calda si sampon, balsam sau ce folosesti tu de obicei, clateste parul cu apa calduta in care pui 1 paharel de otet alimentar (cam 50-100 ml otet, la 2-3 litri de apa). Poti sa faci amestecul intr-o oala de gatit si mama sau altcineva sa t-l toarne incet-incet pe cap, ajutandu-te la clatit.
Nu te speria, ca mirosul de otet dispare cand se usuca parul.
Otetul degreseaza foarte bine si face parul lucios/stralucitor.

| Andreeush a răspuns:

Folosește balsam.

| GicaGigekGica a răspuns (pentru Andreeush):

Baaa raspunsul meu nu este nefolositor si eronat, chiar functioneaza laughing

| GicaGigekGica a răspuns:

Te pisi pe el si straluceste, a incercat un prieten de-al meu. Succes!

| eduardmihai24 a răspuns:

Eu folosesc produsul asta https://bit.ly/2VmOMuh