| Hugg a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca sani mai mari?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,depinde si de varsta.
Dar ai putea incepe asa:
Cand faci dus/baie,da cu un jet de apa pe sani si maseaza.i,trage de ei cateva minute.
Tinctura de marar,e buna, iti mareste sanii :
Uite un raspuns de la anonim, referitor la tincura de marar
Raspuns anonim:
Si eu am un sfat pentru tine. Eu acum fac tratamentul cu tinctura de marar si cu o crema pentru cresterea sanilor numita perfecta extra slim. Acest tratament m-a ajutat foarte mult. Il fac cam de o 2 sapamani. Mi-a dat elasticitate pielii, fermitate si volum.
ellene a răspuns:
Eu am incercat tinctura de marar si nu a dat rezultate fabuloase. Oricum, ai 16 ani iar corpul tau inca se mai dezvolta...cel putin sanii mai cresc. Mai asteapta, nu cred ca e bine sa iti iei tinctura. In orice caz, daca te hotarasti, gasesti la naturiste, e in jur de 7 lei, si se bea de 3 ori pe zi...cateva picaturi. Citeste prospectul, s-ar putea sa mentioneze varsta minima 18 ani; nu mai retin exact.

9 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Am auzit ca ajuta daca mananci marar (mult)

| FesCuDungi a răspuns:

Mai intai discuta cu un medic! el te va indruma!winking (have fun)

| Ghost a răspuns:

Ii umfli cu pompa de masina

| ozzy22 a răspuns:

Mananca porumb.am auzit ca el ajuta :d

| ozzy22 a răspuns:

Mananca boabe de porumb.am auzit ca ajuta foarte mult:d

| Linna a răspuns:

Du-te la sala. stiam ca asta ajuta mult.
Si mai este si dupa gena.Depinde daca femeile din familia ta au. conteaza mult asta.Nu iti recomand sa iei pastile, sunt niste prostii. happy daca vrei poti apela si la prietenul push up el nu te dezamagestelaughing) si ai rabdare:*Te pup.

Răspuns utilizator avertizat
| Barney a răspuns:

Parca exista niste pastile pentrua asa ceva. Nu stiu cum se numesc

| BunicuLuCristos a răspuns:

Dă la pompă :]