| asdfghjkl_5506 a întrebat:

Cum Pot sa`mi fac sani sa creasca mai rep

Sa fie mai maristraight face

4 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

In loc sa vrei sa-ti creasca sanii mai repede, ar trebui sa te multumesti cu ce ai. Eu am 16 ani si am sanii nici mici nici mari...Si ma multumesc cu atata! Prefer sa am acum sani mici, decat sa am mari, deoarece peste cativa ani cand voi avea copil or sa mi se lase si or sa fie si mai mari, din cauza sarcinii!

Plus de asta, sanii mari, se lasa repede

| ēน a răspuns:

Manca marar si tinctura de marar ...cauta pe google edspre marar si acolo o sa-ti sp mai multewinkingfunda?batting eyelashes

| Cameliiia15 a răspuns:

Mananca marar:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaa pai faci mult sport normal