| maria11579 a întrebat:

Ce anticearcan imi recomandati? Vreau ceva care sa nu coste foarte mult si sa scap de cearcanele cauzate de lipsa somnului. Multumesc!

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

.

| Caro34 a răspuns:

Orice este rece: o felie de castravete, cartof, o punga mica cu gheata, o lingura pusa la frigider si lasata cateva minute insa cu mare atentie fiindca recele nu trebuie sa ramana mereu sub ochi ci cu pauze fiindca apoi iti vor lacrima ochii si sa nu faci si o sinuzita! Ar fi bine sa incerci sa te mai si odihnesti. Fara minim 7 ore de somn, la un moment dat, nu vei mai da randament. Mare atentie in tot! Numai bine!

| Samariteanul a răspuns:

Dormi mai mult ca sa scapi de cearcane ca doar nu esti animal nocturn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maybelline the eraser eye concealer.

| CristinaEmma a răspuns:

O felie de cartof sau castravete pusa pe cearcane seara inainte de culcare 20 de minute sau pana dimineata.
Sau la nevoie urgenta
ttps://....it/search
Pretul intre 20 si 30ron si rezultate vizibile