| Kary_5797 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa am volum mai mare la buze?
Nu vreau sa imi injectez botox sau alte prostii...
Si nici machiaj... pur si simplu ce as putea manca sa face? vreo idee, pls?

Răspuns Câştigător
| justagirl21 a răspuns:

Eu iti recomand sa mananci foarte multe legume(ex: varza de bruxelles, morcovi, etc)am auzit ca stimuleaza nivelul de crestere al volumului la buze. sper ac te-am ajutat. bye, bye

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu ai ce sa faci/mananci in sensul asta. in schimb o injectie ar remedia micul complex.

| Shcokymzq a răspuns:

Sincer ar trebui sa vb cu un doctor/

| Kary_5797 explică:

Ok, people...mai astept intrebari...

| Kary_5797 explică:

Raspunsuri* pardon

| anka_8207 a răspuns:

Exista unele produse pe cataloagele de avon ...si altele unele tratamente care nu sunt dureroase care sa ti le injectezi si chesti...