| anonim_4396 a întrebat:

Hey.(:. Cam cat ar costa injectarea cu botox? Este dureros? In ce zone se aplica? Este eficient? Eu as dori sa imi injectez in buze, sau in zona buzelor si a pometilorhappyUnde as putea gasi botoxhappy?

Sau cum as putea sa fac si imi para mai mari buzelehappybig grin?

Funditahappy

1 răspuns:
| oanaX a răspuns:

In primul rand botoxu e o tampenie! chiar asa mult iti doresti sa arati ca Marilena Nitu! o prietena de-a mea si-a marit buzele cu ardei iutelaughing ea a zis ca a functionat, eu nu am incercat dar poti sa incerci.big grin sfatu meu:sa nu bagi niciodata botox in buze sau oriunde altundeva pentru ca nu vei arata naturala.si plus de asta exista o multime de riscuri pe care mai bine sa nu ti le asumi!