| Revenge666 a întrebat:

In afara de botox cum as putea sa am buzele mai groase,dar nu exagerat? Am vazut ca multi au si imi place,ca au buza de jos cu o linie verticala pe mijloc, parca ar fi impartite in doua.Asa buze vreau si eu si mai groase.Deci,cum sa mi le fac, in afara de botox?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu-ti vinde sănătatea în schimbul frumseții.

| anamariarot a răspuns:

Botoxul e pentru riduri; cred că ai vrut să te referi la acidul hialuronic. Menține-ți buzele hidratate cât de mult poți și vor părea mai mari. Te mai poți folosi și de trucurile de machiaj, dar nu trebuie să ai buze ca ale Biancăi Drăgușanu pentru a fi frumoasă.

| christall a răspuns:

Trebuie sa te iubesti asa cum esti. Pentru volum poti incerca rujuri speciale sau contur, dar nu vulgar.

| tril a răspuns:

Vrei "buza de iepure"?! Ciudat, pentru ca nu arata bine deloc.

| NoctisFive a răspuns:

Ca sa aiba buza de jos un,, sant" ar trebui sa ai buzele foarte groase. Eu am buze groase si nu e foarte amuzant. Trebuie sa beau mereu cu paiul, nu pot sa beau din sticla big grin
Lasa-ti buzele asa cum sunt...

| ingrid6786 a răspuns:

Eu ma dau cu vaselina mai mereu si asa am ajuns sa am niste buze mari