| roberta_9562 a întrebat:

Ce pot sa fac sa mi se mai rareasca parul? e des si cu volum si ma enerveaza, il vreau mai rar

6 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Fa-ti o tunsoare in scari, la mine a functionatbig grin

| Butterfly_6865 a răspuns:

Du'te la un salon si spune'i sa ti'l fileze. si nu ti'l mai da cu balsam. face sa aiba si mai mult volum. succes!

| chocolatemuffin a răspuns:

Pai si eu il aveam asa, si doamne proasta am fost ca l-am tot intins cu placa si cu ondulatorul de l-o luat naiba, si placa numa din iarna o am.acuma nu-i mai fac nimic, il las cum e pentru ca macar sa nu-l mai ard.serios iti zic, daca vrei mai rar fileaza-l dar iti spun, bucura-te de el, ca eu abia astept sa-l am cum a fost inainte.winking

| alejinxique a răspuns:

Facem schimb laughing glumesc. pai in primul rand sa stii ca ai un par foarte sanatos. ca sa il raresti du-te la coafor si fileaza-l tare. asa e cel mai nesanatos. mai e varianta cu vopsiri dese si repetate dar subtiaza firul, il face sa se incalceasca foarte usor si cade si se si rupe repede. daca tot vrei sa il raresti eu iti recomand varianta cu filatul ca nu afecteaza sanatatatea parului.

| lovely1993 a răspuns:

Aceeasi problema ca la mine. Eu am fost la coafor si mi l-a scarit totodata filtrindu-l. Da-l cu ceara de par, ajuta

| denisinho32 a răspuns:

Dal cu gel sa vezi cum dispare laughing