| Alexandra374 a întrebat:

Se poate sa cada parul de la decolorant? sa ramana goluri sau sa se rareasca?

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Eu m-am decolorat la varfuri si mi s-a facut parul ca o matura. Nu stiu cum ar fi aratat daca ma faceam acasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca radacina este afectata. Pana la urma ce balsam folosesti sau tratament. Ziceai ceva de gerovital, ai putea lasa link direct catre produsele pe care le folosesti? Acum care este rutina parului tau, ce produse, uleiuri aplici?

| Tabia a răspuns:

Desigur ca cade. Nu ramane goluri, ci se rareste, si in acelasi timp se arde.

| Alexandra374 explică (pentru Tabia):

Te-ai decolorat vreodata?

| Tabia a răspuns (pentru Alexandra374):

Nu, am 2 prietene, care s-au decolorat si regreta

| Idontcare11 a răspuns:

Da. Se subtiaza sau iti cade parul. Mai bine nu folosi in schimb daca deja ai folosit exista tot felul de produse bune. Eu le prefer pe cele wella miros si bine si au si efect.

| Marius00E a răspuns:

De la decolorant îți arde părul și îți cade.decoloreazate mai rar