| SmileeSmokiezi a întrebat:

Ce pot sa folosesc ca sa scap de punctele negre? Help!

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Pui intr-o oala putina apa, o pui la fiert. Atunci cand clocoteste, pui doua plicuri de ceai de musetel acolo. Iei oala de pe foc, stingi aragazul.Pe o masa sau pe un scaun, avand un blat de lemn sub oala, asezi oala. Iti pui un prosop pe cap astfel incat sa nu iasa aburii, si te apleci, cu prosopul pe cap, peste oala. Stai acolo aproximativ 7 minute si apoi mergi la oglinda si apesi usor pe punctele negre. Vor iesi foarte usor. Nu dau nici un rezultat solutiile, iti spun eu, am incercat. Ce ti-am scris aici e un leac babesc, invatat de la bunica. De asemenea, atunci cand ai un cos poti sa imbibi un disc demachiant in ceai de musetel si sa aplici pe cos, apasand usor. Se dezumfla si trece!
Succes

2 răspunsuri:
| VogueAdicction a răspuns:

Clear & Clean e cel mai bun. L-am folosit timp de 2 ani, si aveam un ten superb. Acum mai m-am lasat de el big grin

| 07diana a răspuns:

Clear & Clean e bun