| Anablondyi a întrebat:

Ce pot sa port infAra de blugi si pantaloni de trening? crying num ivin iidei si m-am plictisit de blugi si trning crying

Răspuns Câştigător
| ßebeLuSa a răspuns:

Ceva gen sport : Niste iegari ( preferabil negrii ) si cu niste jambiere
O bluza sau un tricou si peste o jacheta de aia de trening ( numai stiu cum se numeste ) Si cuu thinking tenisi

Daca afara este mai clad si vrei sa fi ceva mai eleganta : Poti sa iti iei o fusta in carouri si un tricou din nou impreuna cu tenisi, sau o rochita inflorata si peste o gecuta de blugi

asa mai departelaughing : Si daca nu poti sa te mai uiti pe net

Sauuu aaaa da vara iti iei o pereche de blugi mai scurti cu un maieu si niste tenisi arata super day dreaming eu una asta port vara... Sper ca te-am ajutat kiss

6 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Pai ai putea sa porti fusta cu niste dress-uri mai groase sau colanti. Sau ai putea sa ai o bluza mai lunga cu colanti. Cumpara-ti niste dress-uri cat mai faine si originale si gata.

| Death_4906 a răspuns:

Fusta/fusta-pantalon/rochii/salopeta/tunica+colanti dar in nici un caz doar colanti...asta in cazul in care nu vrei sa te faci de ras si sa te arate lumea cu degetul pe stradahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuste

| Choochotof a răspuns:

Fustaa!
Colanti!
Pantaloni scurti sau 3/4
hee hee
funda?|

| lostlady_7764 a răspuns:

Pai... acum depinde si de stilul tau. Din cate am citit mai sus tu il preferi pe cel sport sau casual. nu te sfatuiesc sa "sari" direct in tinute foarte sexy sau elegante mai ales daca nu esti obisnuita si nu te simti bine cu tocurile.
Daca vrei sa fii mai femimnina, ai putea opta pentru pantaloni uni negri, ciocolatii, albi sau gri de tip skinny(daca esti mai subtire), sau straight (daca esti mai plinuta) cu un top simplu, o camasa si eventual o jacheta de blugi sau de piele si, bineinteles niste acesorii frumos asortate purtate cu niste sandalute cu toc jos, skate shoes, cizme peste genunchi fara toc sau baleni. Ai cateva exemple de tinutre aici:http://www.google.co.uk/......tp?/imgres http://www.google.co.uk/......tp?/imgres http://chicisimo.com/fashion/outfit/en-el-parque-2/