| alexutzu1981 a întrebat:

Ce preferati bijuteriile sau gablonturile? Obisnuiti sa va cumparati bijuterii mai ieftine si mai multe, sau mai putine si de calitate mai mare?

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu am si bijuterii din aur, argint dar port cu placere si bijuterii fantezie care imi pot intregi o anumita tinuta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar aur, dar pot să-ți spun că am prin sertare toate nebuniile de bijuterii, de gablonțuri, de lucruri artizanale, manuale...Pentru că-mi plac! Mă atrag.

| Kasia a răspuns:

Argintul.prefer argintul dar imi au din cand in cand si gablonturi gen coliere statement, inele uriase, lanturi cu pandantive funny etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer bijuteriile, putine, de calitate, scumpe.

| DaYaNiXoxoPink0007 a răspuns:

Mie imi place argintul chiar daca se oxideaza poate fi curatat este frumos si destul de ieftin (are aceeasi cul ca platina). Astfel am mai multe bijuterii si imi cumpar in functie de noile modele aparute care sunt la moda si IMI PLAC.Consider ca e mai elegant decat sa pun un milion de chestii colorate care oricum trebuiesc schimbate pentru ca te plictisesti de ele si nu se potrivesc la orice.