| anonim_4396 a întrebat:

Ce bijuterii purtati? E o intrebare atat pentru fete,cat si pentru baieti?
Ce meteriale preferati? Purtati si "margele"(ma refer la acele bijuterii ieftine, din materiale nepretioase).

4 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Port un ceas (destul de scump), si o bricheta de vreo 60 de $. Cand e cazul, butoni la camasa.
Acestea trei sunt singurele bijuterii pretabile sa fie purtate de un barbat, orice altceva...sunt glume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Argint sau aur alb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lantisoare cu pandantive care au o semnificatie pentru mine. Argint placat cu rodiu, argint, aur alb sau platina. Brosele de regula sunt gablonzuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu port.