| anonim_2270 a întrebat:

Ce preferati fetele cu breton sau fara?batting eyelashes; x

14 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Depinde.La unele fete le sta bine cu breton, la altele nu.

| Iσαηα a răspuns:

Nimeni nu realizeaza ca la fete nu conteaza doar cum arata ci si sufletul. Eu pot spune ca sunt intre frumusete si uratenie dar nu ma intereseaza atata timp cat am sufletul curat.winking

| filipm2001 a răspuns:

Fara

| Chris a răspuns:

Fara breton, mai ales daca au un joc special cu parul. Mi se par mai feminine.

| ღAnonimღ a răspuns:

Daca e fruntea mai mare cu, daca e mai mica, fara. Depinde f mult de persoana. Sa ii stea bine./ fundabatting eyelashes?

| Viviannnnnna a răspuns:

Sti...depinde de fata happy.
breton...trebuie sa aiba fruntea mai lata...mai lunga rolling on the floorbig grin
fara...
fruntea mai micuta puppy dog eyes.

| cosmin21 a răspuns:

Cu breton sub nas

| xt9000 a răspuns:

Fara

| AnaaSb a răspuns:

N-am preferinte, important e sa ii stea bine ( funda?)

| Tudor1212 a răspuns:

Depinde de cum ii sta. La unele le sta bine cu breton la altele fara, dar eu le prefer in special pe cele cu breton.numa' bine!

| kicsihari23 a răspuns:

Pai mi-e indiferent, important e sa ii stea bine.

| 7lucian8 a răspuns:

Mie cu breton

| vldidle a răspuns:

Cu breton happy